Narlıdere Samsung Servisi

Narlıdere Samsung Servisi

Narlıdere Samsung Servisi 444 77 11

Deneyimli ekibi ve eğitimli kadrosuyla uzman bir hizmet sunan Narlıdere Samsung Servisi İzmir ili, ilçeleri ve semtlerine profesyonel bir teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Bu zamana kadar vermiş olduğu bütün hizmetlerini bir yıllık garanti kapsamında sunan servis, bundan sonraki hizmetlerinde de aynı politikayı sürdürmeye devam edecektir.

Sunmuş olduğu hizmete ait olan bir yıllık garanti süresini müşterileri talep ettiği takdir de uzatan Narlıdere Samsung Servisi böylece uzun yıllar süren garantili bir hizmet sağlamaktadır.

Beyaz eşyanızda meydana gelen arıza Narlıdere Samsung Servisi tarafından giderildiği ve garanti kapsamına alındığı takdirde bundan sonraki bütün arızalarda servis ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Aynı sıkıntı tekrar yaşandığın da tek yapmanız gereken çağrı merkezini arayarak durumu bildirmeniz ve aynı gün içerisinde gelecek olan teknik ekibi beklemektir.

Ürüne takılan yedek parça arıza yaptığı takdirde yeni orijinal parçasıyla ücretsiz olarak değiştirilmektedir. Narlıdere Samsung Servisi verdiği tüm sözleri tutan, müşterilerinin güvenini kazanmış bir teknik servistir.

Müşterilerinin güvenini kazanmış bir teknik servis olarak Narlıdere Samsung Servisi bunun tek nedeninin dürüst bir çalışma prensibine sahip olmaları olarak göstermektedir.

Uygun fiyat ve kaliteli hizmet servisiyle dürüst hizmet anlayışını harmanlayan Narlıdere Samsung Servisi böylece uzun yıllarda ilçede faaliyet gösteren bir servis olarak başarılara imza atmaya devam etmetedir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Özel Arama