Bornova Klima Servisi

Bornova Klima Servisi

Bornova Klima Servisi

Bornova ilçesinde faaliyet gösteren Bornova Klima Servisi uzun yıllardan bu yana tutku dolu bir şekilde klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Geçen yıllar boyunca klima servisi sektörüne kendi bünyesinde yapmış olduğu yeniliklerle katkıda bulunan Bornova Klima Servisi bu katkılarından dolayı Bornova ilçesinin tüm semtlerinde öncü olmuştur.

Öncü olmanın sorumluluğunu ve yükünü omuzlarında taşıyan Bornova Klima Servisi emin adımlarla ilerleyerek müşterilerinin güvenini kazanmaktadır.

Sektörde olan yenilikleri yakından takip eden Bornova Klima Servisi bu zamana kadar başka hiçbir teknik serviste olmayan bütün teknik donanıma ve bilgiye sahip olmayı ve hep önde gitmeyi başarmış bir servistir.

Klima arıza çözümlerindeki yeniliklere hâkim olan Bornova Klima Servisi yenilikçi hizmet anlayışından dolayı müşterilerinden büyük alkış almaktadır ve tercih edilen tek servis olarak Bornova bölgesinde faaliyet göstermektedir.

Bornova Klima Servisi yenilikçi hizmet anlayışını sadece teknik ekibinde değil aynı zamanda da müşteri hizmetlerinde de göstermektedir.

Çağrı merkezinde bulunan takım arkadaşlarına sürekli olarak eğitim veren Bornova Klima Servisi her geçen gün bünyesine yeni bir hizmet ekleyerek müşteri memnuniyetini en üst nokta da tutmaktadır.

Randevulu çalışma sistemini bünyesine taşıyan Bornova Klima Servisi aynı zamanda bilgi ve danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

Vermiş olduğun bütün bu hizmetler Bornova Klima Servisini bölgenin her yerinde etkin ve faal bir servis yapmaktadır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Özel Arama