Gülnar Electrolux Servisi

Mersin Gülnar Electrolux Yetkili Servisi

Gülnar Electrolux Yetkili Servisi 0 850 250 35 89

Çamaşır makinenizin iyi yıkamadığını, çamaşırlarınızın lekeli ve kirli kaldığını düşünüyorsanız, yapmanız gereken bir takım kontroller ve işlemler bulunur.

Öncelikle makinenizin iç ve dış bölme temizliğini periyodik olarak yaptığınızdan emin olmalısınız.

Sürekli olarak kirli çamaşırların yıkandığı bir kullanım eşyası olarak, çamaşır makinelerinin iç bölmelerinde çeşitli tortu ve kir birikmesi doğal bir sonuçtur.

Bu nedenle cihazların periyodik olarak iç bölme temizliğinin yapılması gerekir. Cihazının iç bölme temizliğini, yıkama programları arasında bulunan servis programını seçerek yapabilirsiniz.

Servis programı olmayan makinelerde ise, deterjan gözünü yarım bir şekilde doldurarak, cihazınızı boş olarak çalıştırmanız yeterlidir.

Gülnar Electrolux Servisi teknik servis biriminde bulunan personellerimizden konuyla ilgili daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Çamaşır makinesinin verimli çalışmıyor olmasının bir diğer nedeni ise, doğru deterjan ve hijyen malzemesini seçememiş olmanız olabilir.

Cihazınızın teknik özelliklerine uygun ve Electrolux tarafından önerilen hijyen malzemeleri kullanmaya özen göstermeniz, cihazınızın verimli ve uzun ömürlü bir şekilde hizmet vermesini sağlayacak önemli bir detaydır.

Benzer şekilde makinenizin bağlı olduğu su şebekesinden gelen suyun standartlara uyduğundan emin olmalısınız.

Standart dışı su kalitesi, cihazınızın doğru bir şekilde çalışmasına rağmen, çamaşırlarınızdan istediğiniz temizlik kalitesine ulaşamamanızı sağlayan bir etken olabilir.

Tüm bu kontrolleri yaptıktan sonra da sorunu çözemediyseniz, en kısa süre içerisinde Gülnar Electrolux Servisi çağrı merkezine, konuyla ilgili bir hizmet talebi oluşturmanızı öneririz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Özel Arama