Tarsus Vaillant Servisi

Mersin Tarsus Vaillant Yetkili Servisi

Tarsus Vaillant Yetkili Servisi 444 2 888

Vaillant teknik servis hizmet ağına ve çağrı merkezine bağlı olarak hizmet vermekte olan Tarsus Vaillant Servisi donanımlı gezici ekibi ve 7/24 hizmet sunan müşterilerinin dilinden anlayan çağrı merkezi elemanlarıyla Mersin bölgesinde yıllardır tercih edilen bir servis olmaktan gurur duymaktadır.

Her ürüne ait yedek parçayı gezici servislerinde bulunduran Tarsus Vaillant Servisi sorunlara yerinde müdahale ederek zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Tarsus ilçesinde yer alan birçok mahalle ve sokağa donanımlı hizmet ekibiyle gelerek hizmet vermekte olan Tarsus Vaillant Servisi bünyesinde kombi arıza çözümü konusunda eğitilmiş ve deneyim kazanmış servis görevlileri bulundurmaktadır.

Tarsus'un hangi mahallesinde olursanız olun arıza tespiti ve onarımı için çağrı merkezi operatörlerini aradığınız takdirde en kısa zamanda verilen adrese profesyonel bir teknik ekip yollanacaktır.

Araçlarda bulunan navigasyon sayesinde sorunsuz bir şekilde verilen adrese ulaşan teknik ekip adrese varmadan önce adres sahiplerini arayarak evde olmalarını sağlamaktadır.

Böylece en kısa sürede birden fazla talebe cevap verebilen teknik servis, Tarsus çevresinde ikamet etmekte olan kombi kullanıcılarına hızlı bir hizmet sunmaktadır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Özel Arama